Login
logo
Üye Girişi
Lab. Kod:
Kullanıcı Adı:
Kullanıcı Şifresi:
Duyurular
LABPT LABORATUVARLAR ARASI KARŞILAŞTIRMA PROGRAMINA HOŞGELDİNİZ...
LabPT Kalite Kontrol Programı, laboratuvarlar arası harmonizasyonun arttırılması amacı ile 2002 yılında başlatılmıştır. Hedefimiz klinik laboratuvarların ihtiyacı olan “dış kalite kontrol” hizmeti sağlamanın yanı sıra, bu konuda aktif destek sağlayarak genel hizmet kalitesinin arttırılmasına katkıda bulunmaktır. Bu kapsamda akreditasyon ve hizmet kalite standartları gerekliliklerinin yerine getirilmesine de katkı sağlıyoruz. Bu tip programlar için çok önemli bir nokta olan “tarafsızlık” konusuna da azami özeni gösteriyoruz. Verdiğimiz hizmetin, ülkemizdeki klinik laboratuvarcılık kalitesinin arttırılmasına yardımcı olacağını umuyoruz...

LabPT Kalite Kontrol Programı, gerçekleştirilen denetimler sonucunda, 27 Haziran 2019 tarihi itibari ile TS EN ISO/IEC 17043:2013 “Uygunluk Değerlendirmesi-Yeterlilik Deneyi için Genel Şartlar” standardına göre TÜRKAK tarafından akredite edilmiştir.

Labpt Kalite Kontrol Programına ait güncel akreditasyon sertifikasına ve akreditasyon kapsamına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

LabPT 2020 PROGRAM KAYITLARI BAŞLAMIŞTIR.
LabPT Kalite Kontrol Programı Yıllık Plan için tıklayınız!
LabPT 2020 Programları ve Katılım Ücretleri için tıklayınız!
LabPT Bireysel Performans Değerlendirme Raporu Açıklamalı Anlatım için tıklayınız!
LabPT 2020 Program Takvimi için tıklayınız!